Netmil - lepsze strony internetu

 

Szablony

 

Tworzenie szablonow - Netmil

Szablon WWW czyli Templatka. Jest to kompozycja graficzna, w skład której wchodzą: nagłówek, stopka oraz pozycje z ustalonymi miejscami na elementy strony. Tło, kolory strony oraz zarówno miejsce jak i projekt menu także leżą w gestii tworzącego szablon.

 

Wybór z portfolio

Wybierając z portfolio szablon należy kierować się własnymi upodobaniami, ale przede wszystkim rodzajem działalności jaką prowadzimy. W szablonie możemy dowolnie zmieniać tekst, trzcionkę ( jej wielkość i kolor). Zamieniać mogą Państwo zdjęcia czy elementy graficzne. Dla Państwa możemy również wymienić  tło szablonu, tak aby strona oddawała charakter Państwa firmy. W naszym portfolio znajdą Państwo ponad 120 różnych i starannie przygotowanych gotowych szablonów.

 

 

Własny szablon

Szablon mogą Państwo wybrać z gotowych propozycji znajdujących się w zakładce portfolio lub zlecić wykonanie indywidualnego, według własnych wytycznych i oczekiwań. Taki szablon gwarantuje oryginalność i niepowtarzalność Państwa stronie, gwarantuje że żadna inna witryna nie będzie podobna do tej którą państwo posiadają.