Netmil - lepsze strony internetu

Strony WWW

Oferujemy Państwu projektowanie oraz wykonanie stron internetowych.

Tworzenie stron przebiega w trzech etapach:

Struktura

Przed przystąpieniem do projektowania uzgadniamy z Państwem wymagania dotyczące strony: określenie ilości podstron, menu, ilości tekstu itp.

Po ustaleniu wszelkich wytycznych dokonywana jest wycena strony, poczym tworzymy strukturę Państwa strony WWW, według której powstaje projekt graficzny.

Projekty

Unikalne projekty tworzone są wg Państwa wytycznych i upodobań. Zawsze staramy się aby projekt graficzny w pełni oddawał charakter państwa działalności.

Do tworzenia stron WWW możemy wykorzystać materiały dostarczone przez klienta (logotypy, zdjęcia itp.) oraz stworzyć od podstaw design określający Państwa firmę z wykorzystaniem zdjęć zakupionych w profesjonalnych galeriach.

Wdrożenie

Po zaakceptowaniu przez Państwa projektu graficznego tworzymy już gotową - w pełni działającą stronę a następnie we współpracy z klientem, uzupełniamy ją o wymagane treści oraz zdjęcia.

Systemy CMSTworzenie stron WWW - Netmil

Wykonujemy strony WWW w oparciu o System Zarządzania Treścią CMS (ang. Content Management System).

Zalety CMS

Strony internetowe oparte na CMS dają Państwu możliwość edycji zawartych danych bez konieczności znajomości języka HTML.

Redagowanie treści zawartej na stronie odbywa się za pomocą prostego w obsłudze interfejsu użytkownika, w postaci strony WWW zawierającej rozbudowane formularze i moduły.

Operacje takie jak dodawanie artykułów, przycisków, zmiany tekstu czy wymiana zdjęć są proste i przejrzyste.

Dodatkową zaletą CMS jest możliwość dodawania do strony www wszelkich dodatków takich jak: kalendarz, wyszukiwarka, aktualności, galeria itp.